Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Totem din inox mat 4000x1100x850x250 fara talpa
- Număr anunț
- DA20303007
- Autoritate contractantă
- Oras Otelu Rosu (CUI 3227971)
- Furnizor / câștigător
- MAGNUM PREST RICH S.R.L. (CUI 39033780)
- Cod CPV
- 31523200-0 · Panouri cu mesaje permanente (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 32.480 RON
- Valoare atribuită
- 32.480 RON
- Data publicării
- 10.05.2018 13:24
- Termen limită
- 15.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 11.05.2018 09:14
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
32.480 RON
din 32.480 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro