Ofertă acceptată Cumpărare directă

materiale sanitare

Număr anunț
DA20308867
Autoritate contractantă
SPITALUL DE PNEUMOFTIZIOLOGIE BOTOSANI (CUI 14835931)
Furnizor / câștigător
VETRO DESIGN SRL (CUI RO8409931)
Cod CPV
22993200-9 · Hartie sau carton termosensibile (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
291,74 RON
Valoare atribuită
305,99 RON
Data publicării
11.05.2018 08:12
Termen limită
16.05.2018 17:00
Data finalizării
11.05.2018 10:19

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

305,99 RON

din 291,74 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.