Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de montaj balansoare si amplasare

Număr anunț
DA20304647
Autoritate contractantă
CASA ARTELOR "DINU LIPATTI (CUI 38465968)
Furnizor / câștigător
ALTAX SRL (CUI RO12889617)
Cod CPV
44523200-4 · Montaje (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.230 RON
Valoare atribuită
4.230 RON
Data publicării
10.05.2018 14:19
Termen limită
15.05.2018 17:00
Data finalizării
10.05.2018 15:38

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.230 RON

din 4.230 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.