Ofertă acceptată Cumpărare directă

Sistem Supraveghere 4 Camere

Număr anunț
DA20309871
Autoritate contractantă
Biblioteca ASTRA (CUI 4306917)
Furnizor / câștigător
ATU TECH SRL (CUI RO29104875)
Cod CPV
32235000-9 · Sistem de supraveghere cu circuit inchis (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
707 RON
Valoare atribuită
707 RON
Data publicării
11.05.2018 09:05
Termen limită
16.05.2018 17:00
Data finalizării
11.05.2018 14:05

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

707 RON

din 707 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.