Ofertă acceptată Cumpărare directă

REPARATIE GRUP ELECTROGEN ESE 275 DW

Număr anunț
DA20296025
Autoritate contractantă
SC. HARVIZ SA (CUI 24499588)
Furnizor / câștigător
ENDRESS ZENESSIS GROUP S.R.L. (CUI RO14762538)
Cod CPV
50532300-6 · Servicii de reparare si de intretinere a generatoarelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.919 RON
Valoare atribuită
3.919 RON
Data publicării
10.05.2018 09:41
Termen limită
15.05.2018 17:00
Data finalizării
10.05.2018 10:04

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.919 RON

din 3.919 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.