Ofertă acceptată Cumpărare directă

BANCUTA ASTEPTARE EMB033

Număr anunț
DA20296285
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA SIBIU (CUI 4240898)
Furnizor / câștigător
EMOB DESIGN.RO SRL (CUI RO31118287)
Cod CPV
39113300-0 · Banchete (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.440 RON
Valoare atribuită
5.440 RON
Data publicării
10.05.2018 09:50
Termen limită
15.05.2018 17:00
Data finalizării
10.05.2018 19:22

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.440 RON

din 5.440 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.