Ofertă refuzată Cumpărare directă

E-Z Cleanser (100ml/flacon) reactiv hematologie 3 DIFF-pt analizoar automat MINDRAY BC2800/BC3000P

Număr anunț
DA20309118
Autoritate contractantă
SPITAL DE PNEUMOFTIZIOLOGIE Dr. Nicolae Rusdea Baia Mare (CUI 3627145)
Furnizor / câștigător
AVENA MEDICA SRL (CUI 24684380)
Cod CPV
33696500-0 · Reactivi de laborator (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
90 RON
Valoare finală
108 RON
Data publicării
11.05.2018 08:28
Termen limită
16.05.2018 17:00
Data finalizării
11.05.2018 09:33

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.