Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 0,9% sub estimat
Serafol ABO+D
- Număr anunț
- DA20307887
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA BISTRITA (CUI 4347593)
- Furnizor / câștigător
- CLINI LAB SRL (CUI RO3102218)
- Cod CPV
- 33696100-6 · Reactivi pentru determinarea grupelor sanguine (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.352 RON
- Valoare atribuită
- 1.340 RON 0,9% sub estimat
- Data publicării
- 10.05.2018 17:03
- Termen limită
- 16.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 11.05.2018 13:47
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.340 RON
din 1.352 RON estimat
0,9%
Adjudecat la 99,1% din estimat · economie 12 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.