Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 40,7% sub estimat
REACTIVI DE LABORATOR
- Număr anunț
- DA20267041
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL GHERLA (CUI 4546995)
- Furnizor / câștigător
- CLINI LAB SRL (CUI RO3102218)
- Cod CPV
- 33696300-8 · Reactivi chimici (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.465 RON
- Valoare atribuită
- 2.055 RON 40,7% sub estimat
- Data publicării
- 08.05.2018 10:33
- Termen limită
- 16.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 11.05.2018 09:06
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.055 RON
din 3.465 RON estimat
40,7%
Adjudecat la 59,3% din estimat · economie 1.410 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.