Acasă · Licitații
· Hartie igienica, batiste, servete din hartie pentru maini si servete de masa (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Prosop hartie rola Strong Lucart 70 Joint, compatibil sistem Tork M1 NUMAR DE REFERINTA: 861049
- Număr anunț
- DA20302656
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA CLUJ (CUI 4288080)
- Furnizor / câștigător
- PROFESIONAL SP SRL (CUI RO23865605)
- Cod CPV
- 33760000-5 · Hartie igienica, batiste, servete din hartie pentru maini si servete de masa (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.232 RON
- Valoare atribuită
- 2.232 RON
- Data publicării
- 10.05.2018 13:14
- Termen limită
- 15.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 10.05.2018 15:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.232 RON
din 2.232 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro