Ofertă refuzată Cumpărare directă

Produse modelism

Număr anunț
DA20289578
Autoritate contractantă
FEDERATIA ROMANA DE MODELISM (CUI 4203784)
Furnizor / câștigător
VALCO BUSINESS GROUP SRL (CUI RO18233688)
Cod CPV
34999420-6 · Machete de ambarcatiuni (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.656 RON
Valoare finală
4.656 RON
Data publicării
09.05.2018 14:11
Data finalizării
11.05.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.