Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet sanitare 0705

Număr anunț
DA20308080
Autoritate contractantă
CONSILIUL LOCAL BREAZA - SERVICIUL APA CANAL (CUI 38327370)
Furnizor / câștigător
I D M DINAMIC SRL (CUI RO7037953)
Cod CPV
33771000-5 · Articole igienico-sanitare din hartie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.451,29 RON
Valoare atribuită
2.451,29 RON
Data publicării
10.05.2018 18:02
Termen limită
16.05.2018 17:00
Data finalizării
11.05.2018 10:35

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.451,29 RON

din 2.451,29 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.