Ofertă acceptată
Cumpărare directă
TERMOMETRU frigider DIGITAL ETALONAT BRML + TVITE+PLOSCA+URINAR+ALEZE
- Număr anunț
- DA20292304
- Autoritate contractantă
- Spital Clinic Judetean de Urgenta Arad (CUI 3519879)
- Furnizor / câștigător
- ZETMAN KRAFT SRL (CUI RO33028695)
- Cod CPV
- 38412000-6 · Termometre (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 12.438,50 RON
- Valoare atribuită
- 12.514,50 RON
- Data publicării
- 09.05.2018 15:50
- Termen limită
- 16.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 11.05.2018 08:55
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
12.514,50 RON
din 12.438,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro