Atribuită Cumpărare directă

Pansament hemostatic - SURGICEL* 5X7.5CM

Număr anunț
DA36206865
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Urgenta pentru Copii "Sf. Ioan" Galati (CUI 3346875)
Furnizor / câștigător
JOHNSON & JOHNSON ROMANIA SRL (CUI 27452199)
Cod CPV
33141127-6 · Hemostatice absorbabile (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.412,40 RON
Data publicării
29.07.2024 14:29
Data finalizării
01.08.2024 15:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.412,40 RON