Ofertă acceptată Cumpărare directă

Capac wc Ozon alb

Număr anunț
DA20295502
Autoritate contractantă
Spitalul Orasenesc Corabia (CUI 4286453)
Furnizor / câștigător
SIMBOL RD (CUI RO4393840)
Cod CPV
44411700-1 · Scaune, capace, vase, cuve si rezervoare pentru closete (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
141,18 RON
Valoare atribuită
141,18 RON
Data publicării
10.05.2018 09:23
Termen limită
16.05.2018 17:00
Data finalizării
11.05.2018 12:55

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

141,18 RON

din 141,18 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.