Ofertă acceptată Cumpărare directă

Consumabile motocositoare/drujba

Număr anunț
DA20316132
Autoritate contractantă
Comuna Dragodana (CUI 4207034)
Furnizor / câștigător
TACO SYSTEM SRL (CUI 12386623)
Cod CPV
42676000-5 · Piese pentru unelte manuale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
443,70 RON
Valoare atribuită
443,70 RON
Data publicării
11.05.2018 12:24
Termen limită
16.05.2018 17:00
Data finalizării
11.05.2018 12:50

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

443,70 RON

din 443,70 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.