Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET MATERIALE PT. INTRETINERE

Număr anunț
DA20305944
Autoritate contractantă
COMUNA STIUCA (CUI 4357961)
Furnizor / câștigător
CARGO COM PARC S.R.L. (CUI 2501610)
Cod CPV
44423000-1 · Diverse articole (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
495,67 RON
Valoare atribuită
495,67 RON
Data publicării
10.05.2018 15:00
Termen limită
16.05.2018 17:00
Data finalizării
11.05.2018 08:58

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

495,67 RON

din 495,67 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.