Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Statie dedurizare duplex racord 1.5" 125 litri rasina pe fiecare coloana
- Număr anunț
- DA20314855
- Autoritate contractantă
- Municipiul Vatra Dornei (CUI 7467268)
- Furnizor / câștigător
- AKRO SRL (CUI RO14205979)
- Cod CPV
- 45232430-5 · Statii de tratare a apei (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 23.575 RON
- Valoare atribuită
- 23.575 RON
- Data publicării
- 11.05.2018 11:45
- Termen limită
- 16.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 11.05.2018 12:26
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
23.575 RON
din 23.575 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro