Ofertă acceptată Cumpărare directă

AES – programe de upgrade contabilitate

Număr anunț
DA20314467
Autoritate contractantă
SC AMENAJARE EDILITARA S5 S.A. (CUI 27515874)
Furnizor / câștigător
DANTE-HD COMPUTERS AND TRADING SRL (CUI 5989)
Cod CPV
48443000-5 · Pachete software pentru contabilitate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
308,13 RON
Valoare atribuită
308,13 RON
Data publicării
11.05.2018 11:33
Termen limită
16.05.2018 17:00
Data finalizării
11.05.2018 11:54

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

308,13 RON

din 308,13 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.