Atribuită Cumpărare directă

Proiect tehnic de executie si asistenta tehnica pt statii de reincarcare pentru vehicule electrice

Număr anunț
DA36207560
Autoritate contractantă
COMUNA CIULNITA (CUI 4231903)
Furnizor / câștigător
SICAL S.R.L. (CUI 17365460)
Cod CPV
71322000-1 · Servicii de proiectare tehnica pentru constructia de lucrari publice (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
32.250 RON
Data publicării
29.07.2024 14:29
Data finalizării
30.07.2024 15:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

32.250 RON