Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SLEFUITOR ORBITAL CU ACUMULATOR BOSCH GSS 18V-10 PROFESSIONAL
- Număr anunț
- DA20303659
- Autoritate contractantă
- COMPANIA DE TRANSPORT PUBLIC CLUJ-NAPOCA S.A. (CUI RO201195)
- Furnizor / câștigător
- GRUP EDELWEISS SRL (CUI RO13203708)
- Cod CPV
- 44510000-8 · Scule (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.599 RON
- Valoare atribuită
- 1.599 RON
- Data publicării
- 10.05.2018 13:46
- Termen limită
- 15.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 10.05.2018 14:22
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.599 RON
din 1.599 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro