Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet diverse unelte lucru si materiale

Număr anunț
DA20315336
Autoritate contractantă
COMUNA FANTANELE (CUI 17749029)
Furnizor / câștigător
ROJISTEANU ION ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (CUI 37119982)
Cod CPV
44500000-5 · Scule, lacate, chei, balamale, dispozitive de fixare, lanturi si resorturi (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.923 RON
Valoare atribuită
1.923 RON
Data publicării
11.05.2018 11:59
Termen limită
16.05.2018 17:00
Data finalizării
11.05.2018 12:01

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.923 RON

din 1.923 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.