Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Licenta PREMIUM CZ Print Job Tracker - Upgrade
- Număr anunț
- DA20305819
- Autoritate contractantă
- Ministerul Apararii - Unitatea Militara 02472 Bucuresti (CUI 4221039)
- Furnizor / câștigător
- AS-COMPUTER BUCURESTI SRL (CUI RO6612114)
- Cod CPV
- 48773000-7 · Pachete software utilitare de tiparire (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.698 RON
- Valoare atribuită
- 4.698 RON
- Data publicării
- 10.05.2018 14:56
- Termen limită
- 15.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 10.05.2018 15:43
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.698 RON
din 4.698 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro