Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PACHET INFORMATIC,SERVICII DE SERVISARE SI MENTENANTA TELEFONIE VOIP
- Număr anunț
- DA20303743
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL "DR.POP MIRCEA" MARGHITA (CUI 4230517)
- Furnizor / câștigător
- PROSOFT DANIEL SRL (CUI 15321769)
- Cod CPV
- 48000000-8 · Pachete software si sisteme informatice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.044,54 RON
- Valoare atribuită
- 4.044,54 RON
- Data publicării
- 10.05.2018 13:48
- Termen limită
- 15.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 11.05.2018 10:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.044,54 RON
din 4.044,54 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro