Acasă · Licitații
· Servicii de reparare si de intretinere a vehiculelor si a echipamentelor aferente si servicii conexe (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Serviciu reparatie sistem franare
- Număr anunț
- DA20307376
- Autoritate contractantă
- S.C. AQUASERV S.A. (CUI RO16775941)
- Furnizor / câștigător
- IVECO TRUCK SERVICES SRL (CUI 31625301)
- Cod CPV
- 50100000-6 · Servicii de reparare si de intretinere a vehiculelor si a echipamentelor aferente si servicii conexe (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 852,18 RON
- Valoare atribuită
- 852,18 RON
- Data publicării
- 10.05.2018 15:59
- Termen limită
- 16.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 11.05.2018 11:57
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
852,18 RON
din 852,18 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro