Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Algoxib 100mg x 30cps / CELECOXIBUM
- Număr anunț
- DA20293881
- Autoritate contractantă
- Spital Orasenesc Pucioasa (CUI 4206977)
- Furnizor / câștigător
- EUROPHARM HOLDING SA (CUI RO6567900)
- Cod CPV
- 33600000-6 · Produse farmaceutice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 187,65 RON
- Valoare atribuită
- 187,65 RON
- Data publicării
- 10.05.2018 08:05
- Termen limită
- 15.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 11.05.2018 09:49
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
187,65 RON
din 187,65 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro