Ofertă acceptată Cumpărare directă

Metalyse 10000ui pulb + solv pt sol inj

Număr anunț
DA20291901
Autoritate contractantă
Spitalul Judetean de Urgenta Alba Iulia (CUI 4613342)
Furnizor / câștigător
EUROPHARM HOLDING SA (CUI RO6567900)
Cod CPV
33600000-6 · Produse farmaceutice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.002,90 RON
Valoare atribuită
3.002,90 RON
Data publicării
09.05.2018 15:31
Termen limită
15.05.2018 17:00
Data finalizării
11.05.2018 12:16

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.002,90 RON

din 3.002,90 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.