Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de transport rufe

Număr anunț
DA20284299
Autoritate contractantă
UNITATEA MEDICO SOCIALA Com. SAVARSIN (CUI 15809140)
Furnizor / câștigător
ECO CLEANING SERVICE SRL (CUI 19235067)
Cod CPV
60100000-9 · Servicii de transport rutier (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.848,66 RON
Valoare atribuită
1.848,66 RON
Data publicării
09.05.2018 11:25
Termen limită
16.05.2018 17:00
Data finalizării
11.05.2018 10:33

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.848,66 RON

din 1.848,66 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.