Ofertă acceptată
Cumpărare directă
ETER DE PETROL - Flacon 800 ml - LIVRARE 24 H
- Număr anunț
- DA20310769
- Autoritate contractantă
- Directia de Sanatate Publica Buzau (CUI 11287265)
- Furnizor / câștigător
- EPRUBETA FARM SRL (CUI RO11171693)
- Cod CPV
- 33696300-8 · Reactivi chimici (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 33 RON
- Valoare atribuită
- 33 RON
- Data publicării
- 11.05.2018 09:39
- Termen limită
- 16.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 11.05.2018 10:06
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
33 RON
din 33 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro