Ofertă acceptată Cumpărare directă

Sustinatoare de efort

Număr anunț
DA20302578
Autoritate contractantă
FEDERATIA ROMANA DE ATLETISM (CUI 4203423)
Furnizor / câștigător
GOLDNUTRITION EEC SRL (CUI RO35264226)
Cod CPV
33617000-8 · Suplimente minerale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
538,95 RON
Valoare atribuită
538,95 RON
Data publicării
10.05.2018 13:11
Termen limită
15.05.2018 17:00
Data finalizării
11.05.2018 10:19

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

538,95 RON

din 538,95 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.