Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 8,7% sub estimat
Consultanta achizitii publice - Procedura simplificata
- Număr anunț
- DA20315103
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL FALTICENI (CUI 5432514)
- Furnizor / câștigător
- HARRISON CONSULTING & MANAGEMENT SRL (CUI RO27769473)
- Cod CPV
- 79418000-7 · Servicii de consultanta in domeniul achizitiilor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.900 RON
- Valoare atribuită
- 6.300 RON 8,7% sub estimat
- Data publicării
- 11.05.2018 11:52
- Termen limită
- 16.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 11.05.2018 12:26
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
6.300 RON
din 6.900 RON estimat
8,7%
Adjudecat la 91,3% din estimat · economie 600 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.