Atribuită Cumpărare directă

Laptop ACER Aspire 5 A515-57-713N, Intel Core i7-12650H pana la 4.7GHz, 15.6" Full HD, 16GB, SSD 512

Număr anunț
DA36209394
Autoritate contractantă
Compania Nationala de Cai Ferate "CFR" - SA (CUI 11054529)
Furnizor / câștigător
ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
Cod CPV
30213000-5 · Computere personale (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
2.100,76 RON
Data publicării
29.07.2024 14:29
Data finalizării
30.07.2024 15:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.100,76 RON