Ofertă acceptată Cumpărare directă

Agenda datata 2018 A5 - albastru

Număr anunț
DA20316251
Autoritate contractantă
COMUNA COMANESTI (CUI 14889001)
Furnizor / câștigător
UNIQIT SYSTEM S.R.L. (CUI RO31306086)
Cod CPV
22819000-4 · Agende (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9,20 RON
Valoare atribuită
9,20 RON
Data publicării
11.05.2018 12:28
Termen limită
16.05.2018 17:00
Data finalizării
11.05.2018 12:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9,20 RON

din 9,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.