Acasă · Licitații
· Mobila (inclusiv mobila de birou), accesorii de mobilier, aparate de uz casnic (exclusiv dispozitive de iluminat) si produse de curatat (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Birou Expert 160x80x75 cm pal nuc francez 10
- Număr anunț
- DA20314365
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL GEOLOGIC AL ROMANIEI (CUI RO1581793)
- Furnizor / câștigător
- TAB WEB IT SOLUTIONS SRL (CUI 34968185)
- Cod CPV
- 39000000-2 · Mobila (inclusiv mobila de birou), accesorii de mobilier, aparate de uz casnic (exclusiv dispozitive de iluminat) si produse de curatat (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 330 RON
- Valoare atribuită
- 330 RON
- Data publicării
- 11.05.2018 11:30
- Termen limită
- 16.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 11.05.2018 11:46
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
330 RON
din 330 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro