Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SEVICII VIDEO
- Număr anunț
- DA20307145
- Autoritate contractantă
- TEATRUL DRAMATIC FANI TARDINI (CUI 3127514)
- Furnizor / câștigător
- ADDCITY O.R. SRL (CUI RO32200805)
- Cod CPV
- 92100000-2 · Servicii de cinematografie si servicii video (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 400 RON
- Valoare atribuită
- 400 RON
- Data publicării
- 10.05.2018 15:46
- Termen limită
- 15.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 10.05.2018 15:49
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
400 RON
din 400 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro