Atribuită Cumpărare directă

Server Rackmount 2U | AMD Epyc 9174F | 256GB | 960GB | 1.92TB NVMe - ref. 162/7

Număr anunț
DA36210004
Autoritate contractantă
INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE-DEZVOLTARE PENTRU FIZICA LASERILOR, PLASMEI SI RADIATIEI (CUI 9052135)
Furnizor / câștigător
CHROME COMPUTERS SRL (CUI 6639497)
Cod CPV
48820000-2 · Servere (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
30.650 RON
Data publicării
29.07.2024 14:29
Data finalizării
30.07.2024 15:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

30.650 RON