Ofertă refuzată Cumpărare directă

BONURI VALORICE DE CARBURANTI

Număr anunț
DA20252619
Autoritate contractantă
R.N.P. Romsilva Administratia Parcului Natural Lunca Muresului RA (CUI RO25645525)
Furnizor / câștigător
LUKOIL ROMANIA SRL (CUI RO10547022)
Cod CPV
09100000-0 · Combustibili (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.596,76 RON
Valoare finală
1.596,76 RON
Data publicării
07.05.2018 11:10
Termen limită
12.05.2018 17:00
Data finalizării
12.05.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.