Ofertă acceptată Cumpărare directă

PC Ø 14 LA 12 M

Număr anunț
DA20316166
Autoritate contractantă
Serviciul Public de Administrare a Domeniului Public si Privat Zimnicea (CUI 38547979)
Furnizor / câștigător
ECONOMIC S.R.L. (CUI RO2696163)
Cod CPV
14711000-8 · Fier (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
39,40 RON
Valoare atribuită
39,40 RON
Data publicării
11.05.2018 12:25
Termen limită
16.05.2018 17:00
Data finalizării
11.05.2018 12:38

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

39,40 RON

din 39,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.