Atribuită Cumpărare directă

Softasept N-250 ml - Dezinfectant alcoolic pentru dezinfectia pielii

Număr anunț
DA36210717
Autoritate contractantă
CENTRUL DE TRANSFUZIE SANGUINA VRANCEA (CUI 4410518)
Furnizor / câștigător
B.BRAUN MEDICAL SRL (CUI 11080242)
Cod CPV
33711500-2 · Produse pentru ingrijirea pielii (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
212,40 RON
Data publicării
29.07.2024 14:29
Data finalizării
30.07.2024 15:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

212,40 RON