Ofertă refuzată Cumpărare directă

pachet birotica

Număr anunț
DA20231201
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR 2 HUNEDOARA (CUI 32212605)
Furnizor / câștigător
ALAMOS SELECT SRL (CUI RO10852395)
Cod CPV
30199000-0 · Articole de papetarie si alte articole din hartie (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
482,09 RON
Valoare finală
482,09 RON
Data publicării
03.05.2018 15:55
Termen limită
12.05.2018 17:00
Data finalizării
12.05.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.