Ofertă acceptată Cumpărare directă

legume fructe

Număr anunț
DA20319236
Autoritate contractantă
CENTRUL BUGETAR CRESE (CUI 14051446)
Furnizor / câștigător
DOCLAM SRL (CUI 17871661)
Cod CPV
03221320-5 · Foi de salata (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.269,01 RON
Valoare atribuită
2.269,01 RON
Data publicării
11.05.2018 14:12
Termen limită
16.05.2018 17:00
Data finalizării
11.05.2018 14:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.269,01 RON

din 2.269,01 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.