Ofertă acceptată Cumpărare directă

Diploma scolara

Număr anunț
DA20317161
Autoritate contractantă
Liceul Teoretic George Moroianu (CUI 29418037)
Furnizor / câștigător
ACTONPRES GROUP SRL (CUI RO25155248)
Cod CPV
22900000-9 · Diverse imprimate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
533,25 RON
Valoare atribuită
533,25 RON
Data publicării
11.05.2018 12:57
Termen limită
16.05.2018 17:00
Data finalizării
11.05.2018 13:51

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

533,25 RON

din 533,25 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.