Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Reparatie automatizare termostat centrala termica
- Număr anunț
- DA20317868
- Autoritate contractantă
- Ministerul Apararii - Unitatea Militara 02472 Bucuresti (CUI 4221039)
- Furnizor / câștigător
- ACC INSTAL EXPERT S.R.L. (CUI RO33079443)
- Cod CPV
- 45259300-0 · Reparare si intretinere a centralelor termice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 239,50 RON
- Valoare atribuită
- 239,50 RON
- Data publicării
- 11.05.2018 13:20
- Termen limită
- 16.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 11.05.2018 13:23
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
239,50 RON
din 239,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro