Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Cartus Toner Compatibil HP Laser jet Laserjet PRO M 102 102A 102W MFP M 130A 130FN 130FW 130NW A W
- Număr anunț
- DA20319169
- Autoritate contractantă
- SPITALUL ORASENESC ZIMNICEA (CUI 4469140)
- Furnizor / câștigător
- COMPUTECH SRL (CUI RO15025380)
- Cod CPV
- 30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 71,43 RON
- Valoare finală
- 74,04 RON
- Data publicării
- 11.05.2018 14:10
- Termen limită
- 16.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 11.05.2018 15:15
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.