Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET FURNITURI BIROU

Număr anunț
DA20318741
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC GHENUTA COMAN MURGENI (CUI 4359423)
Furnizor / câștigător
INFO TRUST SRL (CUI RO16370727)
Cod CPV
30197642-8 · Hartie pentru fotocopiatoare si xerografica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.002,49 RON
Valoare atribuită
1.002,49 RON
Data publicării
11.05.2018 13:51
Termen limită
16.05.2018 17:00
Data finalizării
11.05.2018 22:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.002,49 RON

din 1.002,49 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.