Ofertă acceptată Cumpărare directă

TK-475 Cartus toner negru ORIGINAL pentru Kyocera-Mita FS-6025/6030/6525/6530MFP, 15.000pag.

Număr anunț
DA20318558
Autoritate contractantă
DIRECTIA IMPOZITE SI TAXE LOCALE SECTOR 5 (CUI 38320436)
Furnizor / câștigător
OFFICE MAX SRL (CUI RO10839469)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
754 RON
Valoare atribuită
754 RON
Data publicării
11.05.2018 13:45
Termen limită
16.05.2018 17:00
Data finalizării
11.05.2018 15:26

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

754 RON

din 754 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.