Atribuită Cumpărare directă

Inele indosariat (diverse dimensiuni) - Penitenciarul Vaslui

Număr anunț
DA36211226
Autoritate contractantă
Penitenciarul Vaslui (CUI 4446325)
Furnizor / câștigător
EVIDENT GROUP SRL (CUI 3645710)
Cod CPV
39162110-9 · Rechizite scolare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
200,16 RON
Data publicării
29.07.2024 14:29
Data finalizării
30.07.2024 15:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

200,16 RON