Atribuită Cumpărare directă

Preventie dentara

Număr anunț
DA36211708
Autoritate contractantă
COMUNA FELNAC (CUI 3519518)
Furnizor / câștigător
CABINET MEDICAL INDIVIDUAL STOMATOLOGIE DR.KOVACS CRISTINA-GABRIELA (CUI 19595600)
Cod CPV
85131000-6 · Servicii de practica dentara (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
20.000 RON
Data publicării
29.07.2024 14:29
Data finalizării
30.07.2024 15:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

20.000 RON