Ofertă acceptată Cumpărare directă

TERMOMETRU

Număr anunț
DA20304750
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA COMUNA ALUNIS (CUI 29039955)
Furnizor / câștigător
MARTEL COM SRL (CUI RO12007070)
Cod CPV
38412000-6 · Termometre (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
141,20 RON
Valoare atribuită
141,20 RON
Data publicării
10.05.2018 14:22
Termen limită
15.05.2018 17:00
Data finalizării
11.05.2018 10:57

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

141,20 RON

din 141,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.