Atribuită Cumpărare directă

Articole sportive - echipa handbal feminin senioare CSM Iasi 2020

Număr anunț
DA36212265
Autoritate contractantă
Club Sportiv Municipal Iasi 2020 (CUI 42779349)
Furnizor / câștigător
ROUMASPORT SRL (CUI 23727785)
Cod CPV
37400000-2 · Articole si echipament de sport (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
2.159,31 RON
Data publicării
29.07.2024 14:29
Data finalizării
01.08.2024 15:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.159,31 RON